Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 3. 2010

Sharks Cup definitivně končí. Turnaj poslední 2 sezóny stál, takže toto rozhodnutí není úplným šokem. Turnaj má za sebou 7 - troufám si tvrdit úspěšných - ročníků a šťastnou sedmičkou se jeho historie uzavře.
Chci poděkovat všem manažerům, kteří se turnaje v minulosti zúčastnili, protože bez nich by to nemělo smysl. Poděkování patří i manažerům, kteří přispěli sponzorsky, a to v některých případech velmi významnou částkou. A poděkovat samozřejmě musím i adminům, kteří v začátcích pomohli s plánováním zápasů.

Do historie Sharks Cupu se nesmazatelně zapsalo 6 týmů: dvakrát se z triumfu radoval tým 1FC Treviso (manažer Ivo), jedno prvenství oslavila mužstva HH Medvedi (Snekulin), Sharks United (Shark79), AC Lucky Boys of Krč (Lucky boy), FC PREDATORS B (Mirec96), Athletic club Livorno Shavo.


26. 12. 2009
Přestávka Sharks Cupu se prodlužuje i na 32. MIFA sezónu.

2. 10. 2009
Sharks Cup vyhlašuje přestávku. Ve 31. MIFA sezóně se turnaj neuskuteční. Zatím se nejedná o úplně zrušení turnaje. Doufám, že za pár měsíců budu mít více času a podaří se navázat na 7 úspěšných ročníků.

13. 9. 2009
7. ročník turnaje je minulostí. Vítězem se stal tým Athletic club Livorno z Itálie, pro tuto zemi je to už třetí triumf v historii Sharks Cupu. Nejlepším střelcem se stal s 10 góly Castellucio Lucas (Athletic club Livorno). Trofej pro nejlepšího brankáře si odnesl Zeitzev Dmitri (1.FC Groznyj Tc®) s průměrem 1,33 branky na zápas.
Všem úspěšným manažerům gratuluji, ostatním děkuji za účast.